[18705] herné kreslo Trit 600 RGB

Ponúkané zariadenia sú nové s plnou alebo predĺženou zárukou. Pre viac informácií volajte 0905/535251 alebo píšte obchod@r-comp.sk

Na zozname sa snažíme stále pracovať a aktualizovať ale tento web neobsahuje úplnú ponuku. Ak neviete niečo nájsť, kontaktujte nás.

Všetky ceny sú s DPH a platia pre klientov zaradených v programe Zákaznícka karta R-COMP (registrácia aj účasť v programe je bezplatná, dobrovoľná a je možné ju kedykoľvek zrušiť).

 

Jedna z najkrajších stoličiek na trhu. S viac ako 300 viacfarebnými RGB LED režimami máte istotu, že bude svietiť, presne ako chcete.

Garantuje slobodu pohybu a správnu pozíciu chrbta, vďaka nastaviteľnému náklonu opierky. Zároveň poskytuje hojdacia funkciu, ktorá umožňuje relaxáciu počas hodín hrania/práce. Stolička je vždy pripravená poskytnúť vášmu chrbtu pohodlie, ktoré potrebuje.

Osvetlenie stoličky je napájané PowerBank (nie je súčasťou balenia), ktorá sa ľahko a pohodlne vojde do vrecka pod sedákom stoličky. Nelimitujú vás teda káble, ktoré by s najväčšou pravdepodobnosťou komplikovali jej používanie.

Poťahy z odolného textilného materiálu, vysoká opierka, päť cípa hviezdicová základňa, sklopiteľná opierka, kvalitný plynový piest 4. triedy, 1D nastaviteľné podrúčky, vankúšiky pod bedrá a hlavu

Max. nosnosť 150 kg.

Cena: 239,00 €
[18705] herné kreslo Trit 600 RGB
Prejsť na začiatok