[17830] herné kreslo Nitro 770

Ponúkané zariadenia sú nové s plnou alebo predĺženou zárukou. Kliknite na predmetnú kategóriu a vyberte si svoj produkt. Bližšie informácie nájdete na https://www.r-comp.sk/opatrenia-pocas-koronavirusu/ alebo ich získate telefonicky 0905/535251 a e-mailom obchod@r-comp.skNa zozname sa snažíme stále pracovať a aktualizovať. Prípadná nedostupnosť na sklade alebo chyby v tech. špecifikácii sa môžu ojedinele vyskytnúť.

Všetky ceny sú s DPH a platia pre klientov zaradených v programe Zákaznícka karta R-COMP (registrácia aj účasť v programe je bezplatná, dobrovoľná a je možné ju kedykoľvek zrušiť).

Otočná stolička Genesis Nitro 770 je tu pre vaše pohodlie. Výšku aj uhol jej sedáku si môžete nastaviť presne podľa svojich potrieb, rovnako ako uhol operadla, ktorým môžete manipulovať v rozmedzí 135 °. Unesie až 150 kg a poteší vás tiež pohodlne nastaviteľnými opierkami na ruku alebo zábavnou funkciou hojdania.

Má ergonomicky tvarované sedadlo aj operadlo, doplnený bedrovou a krčnou podperou, ktorá vám zaistí maximálne pohodlie a podporu chrbtice tam, kde je to potrebné. Je vyplnená vysoko kvalitnou elastickou penou so zvýšenou odolnosťou a pružnosťou a potiahnutá priedušnou látkou.

Cena: 209,00 €
[17830] herné kreslo Nitro 770
Prejsť na začiatok