[17830] herné kreslo Nitro 770

Ponúkané zariadenia sú nové s plnou alebo predĺženou zárukou. Pre viac informácií volajte 0905/535251 alebo píšte obchod@r-comp.sk

Na zozname sa snažíme stále pracovať a aktualizovať ale tento web neobsahuje úplnú ponuku. Ak neviete niečo nájsť, kontaktujte nás.

Všetky ceny sú s DPH a platia pre klientov zaradených v programe Zákaznícka karta R-COMP (registrácia aj účasť v programe je bezplatná, dobrovoľná a je možné ju kedykoľvek zrušiť).

Otočná stolička Genesis Nitro 770 je tu pre vaše pohodlie. Výšku aj uhol jej sedáku si môžete nastaviť presne podľa svojich potrieb, rovnako ako uhol operadla, ktorým môžete manipulovať v rozmedzí 135 °. Unesie až 150 kg a poteší vás tiež pohodlne nastaviteľnými opierkami na ruku alebo zábavnou funkciou hojdania.

Má ergonomicky tvarované sedadlo aj operadlo, doplnený bedrovou a krčnou podperou, ktorá vám zaistí maximálne pohodlie a podporu chrbtice tam, kde je to potrebné. Je vyplnená vysoko kvalitnou elastickou penou so zvýšenou odolnosťou a pružnosťou a potiahnutá priedušnou látkou.

Cena: 259,00 €
[17830] herné kreslo Nitro 770
Prejsť na začiatok