[17829] herné kreslo Nitro 950

Ponúkané zariadenia sú nové s plnou alebo predĺženou zárukou. Kliknite na predmetnú kategóriu a vyberte si svoj produkt. Bližšie informácie nájdete na https://www.r-comp.sk/opatrenia-pocas-koronavirusu/ alebo ich získate telefonicky 0905/535251 a e-mailom obchod@r-comp.skNa zozname sa snažíme stále pracovať a aktualizovať. Prípadná nedostupnosť na sklade alebo chyby v tech. špecifikácii sa môžu ojedinele vyskytnúť.

Všetky ceny sú s DPH a platia pre klientov zaradených v programe Zákaznícka karta R-COMP (registrácia aj účasť v programe je bezplatná, dobrovoľná a je možné ju kedykoľvek zrušiť).

Otočná stolička Genesis Nitro 950 je tu pre vaše pohodlie. Výšku sedadla i opierok na ruky si môžete nastaviť presne podľa svojich potrieb, nastaviteľný je tiež uhol operadla, ktorý má rozptyl až 165 °. Vďaka kvalitnému piestu stoličky unesie až 150 kg a potešia vás tiež kvalitné nylonové kolieska, ktoré nepoškriabu podlahu, s brzdou.

Je vyplnená vysoko kvalitnou elastickou penou so zvýšenou odolnosťou a pružnosťou, ktorá zachováva svoje vlastnosti aj po niekoľkohodinovom používaní. Ergonomický tvar stoličky naviac dopĺňa bedrový a krčný vankúšik, ktoré zaručujú maximálne pohodlie a oporu chrbtice na správnom mieste.

Cena: 239,00 €
[17829] herné kreslo Nitro 950
Prejsť na začiatok