[17815] herné kreslo Fobos

Ponúkané zariadenia sú nové s plnou alebo predĺženou zárukou. Kliknite na predmetnú kategóriu a vyberte si svoj produkt. Bližšie informácie nájdete na https://www.r-comp.sk/opatrenia-pocas-koronavirusu/ alebo ich získate telefonicky 0905/535251 a e-mailom obchod@r-comp.skNa zozname sa snažíme stále pracovať a aktualizovať. Prípadná nedostupnosť na sklade alebo chyby v tech. špecifikácii sa môžu ojedinele vyskytnúť.

Všetky ceny sú s DPH a platia pre klientov zaradených v programe Zákaznícka karta R-COMP (registrácia aj účasť v programe je bezplatná, dobrovoľná a je možné ju kedykoľvek zrušiť).

Komfortné kreslo Canyon Fobos má robustný rám z 1,5mm ocele a nylonovú základňu v tvare päťcípej hviezdy, vďaka čomu má zvýšenú nosnosť až 150 kg. Váš chrbát poteší dvojica vankúšikov (krčný a bedrový) a v kombinácii s príjemným mäkkým polstrovaním a poťahom z PU kože si budete pripadať ako v bavlnke.

Disponuje širokou škálou nastaviteľných prvkov. Ľahko nastavíte sklon operadla v rozmedzí 90 ° – 150 ° podľa vašich preferencií, ďalej potom mäkké 2D podrúčky a v neposlednom rade tiež výšku sedacej plochy – pomocou plynulého plynového zdvihu.

Cena: 209,00 €
[17815] herné kreslo Fobos
Prejsť na začiatok