[16840] herné kreslo Nitro 550

Ponúkané zariadenia sú nové s plnou alebo predĺženou zárukou. Pre viac informácií volajte 0905/535251 alebo píšte obchod@r-comp.sk

Na zozname sa snažíme stále pracovať a aktualizovať ale tento web neobsahuje úplnú ponuku. Ak neviete niečo nájsť, kontaktujte nás.

Všetky ceny sú s DPH a platia pre klientov zaradených v programe Zákaznícka karta R-COMP (registrácia aj účasť v programe je bezplatná, dobrovoľná a je možné ju kedykoľvek zrušiť).

Otočná stolička Genesis Nitro 550 je tu pre vaše pohodlie. Výšku jej sedadla si môžete nastaviť presne podľa svojich potrieb, rovnako ako uhol operadla, ktorým môžete manipulovať v rozmedzí 180 °. Unesie až 150 kg a poteší vás tiež pohodlne nastaviteľnými opierkami na ruku alebo zábavnou funkciou hojdania s možnosťou zablokovania.

ergonomicky tvarované sedadlo aj operadlo, doplnený bedrovou a krčnou podperou, ktorá vám zaistí maximálne pohodlie a podporu chrbtice tam, kde je to potrebné. Priedušnú látkovú poťah dopĺňa syntetická koža na bokoch a karbónová PU koža v zadnej časti. Odolnosť stoličky zaručuje pevná kovová konštrukcia.

Dostupné aj v prevedení čierno-čierna.

Cena: 220,00 €
[16840] herné kreslo Nitro 550
Prejsť na začiatok