[16763] herné kreslo Nitro 330

Ponúkané zariadenia sú nové s plnou alebo predĺženou zárukou. Kliknite na predmetnú kategóriu a vyberte si svoj produkt. Bližšie informácie nájdete na https://www.r-comp.sk/opatrenia-pocas-koronavirusu/ alebo ich získate telefonicky 0905/535251 a e-mailom obchod@r-comp.skNa zozname sa snažíme stále pracovať a aktualizovať. Prípadná nedostupnosť na sklade alebo chyby v tech. špecifikácii sa môžu ojedinele vyskytnúť.

Všetky ceny sú s DPH a platia pre klientov zaradených v programe Zákaznícka karta R-COMP (registrácia aj účasť v programe je bezplatná, dobrovoľná a je možné ju kedykoľvek zrušiť).

Otočná stolička Genesis Nitro 330 je tu pre vaše pohodlie. Výšku jej sedadla i jeho sklon si môžete nastaviť presne podľa svojich potrieb, vďaka kvalitnému piestu unesie až 120 kg a poteší vás tiež pohodlnými opierkami na ruku alebo funkciou hojdania s možnosťou zablokovania.

Myslite len na svoj výkon. Stolička Genesis Nitro 330 je vyplnená vysoko kvalitnou polyuretánovou penou so zvýšenou odolnosťou s hrúbkou 4,4 cm na operadle a 6 cm na sedadle. Okrem toho sú sedadlo a operadlo tvarované tak, aby zabezpečili podporu chrbtice tam, kde je to potrebné

Cena: 149,00 €
[16763] herné kreslo Nitro 330
Prejsť na začiatok