[15423] herné kreslo Vigil

Ponúkané zariadenia sú nové s plnou alebo predĺženou zárukou. Pre viac informácií volajte 0905/535251 alebo píšte obchod@r-comp.sk

Na zozname sa snažíme stále pracovať a aktualizovať ale tento web neobsahuje úplnú ponuku. Ak neviete niečo nájsť, kontaktujte nás.

Všetky ceny sú s DPH a platia pre klientov zaradených v programe Zákaznícka karta R-COMP (registrácia aj účasť v programe je bezplatná, dobrovoľná a je možné ju kedykoľvek zrušiť).

Úžasné športové bojové kreslo pre hráčov s obmedzeným rozpočtom. Je vybavené prakticky všetkými funkciami pre hráčov-začiatočníkov, ktoré len kreslo môže mať. Hustá pena pod vysoko kvalitnou ekologickou kožou poskytuje skvelé pohodlie pri sedení. Vankúšová opierka hlavy a opierky na ramená s možnosťou nastavenia nahor alebo nadol poskytujú dodatočnú podporu pre vaše telo. Kreslo má hviezdicovú nylonovú základňu so 60 mm polyuretánovými kolieskami, ktoré poskytujú neprekonateľnú stabilitu a ľahko sa kĺžu po všetkých povrchoch. Pomocou verifikovaného plynového piesta 4. kategórie môžete jednoducho nastaviť výšku podľa svojich potrieb. Nosnosť kresla je až 130kg.

 

Cena: 109,00 €
[15423] herné kreslo Vigil
Prejsť na začiatok