[15423] herné kreslo Vigil

Ponúkané zariadenia sú nové s plnou alebo predĺženou zárukou. Kliknite na predmetnú kategóriu a vyberte si svoj produkt. Bližšie informácie nájdete na https://www.r-comp.sk/opatrenia-pocas-koronavirusu/ alebo ich získate telefonicky 0905/535251 a e-mailom obchod@r-comp.skNa zozname sa snažíme stále pracovať a aktualizovať. Prípadná nedostupnosť na sklade alebo chyby v tech. špecifikácii sa môžu ojedinele vyskytnúť.

Všetky ceny sú s DPH a platia pre klientov zaradených v programe Zákaznícka karta R-COMP (registrácia aj účasť v programe je bezplatná, dobrovoľná a je možné ju kedykoľvek zrušiť).

Úžasné športové bojové kreslo pre hráčov s obmedzeným rozpočtom. Je vybavené prakticky všetkými funkciami pre hráčov-začiatočníkov, ktoré len kreslo môže mať. Hustá pena pod vysoko kvalitnou ekologickou kožou poskytuje skvelé pohodlie pri sedení. Vankúšová opierka hlavy a opierky na ramená s možnosťou nastavenia nahor alebo nadol poskytujú dodatočnú podporu pre vaše telo. Kreslo má hviezdicovú nylonovú základňu so 60 mm polyuretánovými kolieskami, ktoré poskytujú neprekonateľnú stabilitu a ľahko sa kĺžu po všetkých povrchoch. Pomocou verifikovaného plynového piesta 4. kategórie môžete jednoducho nastaviť výšku podľa svojich potrieb. Nosnosť kresla je až 130kg.

 

Cena: 129,00 €
[15423] herné kreslo Vigil
Prejsť na začiatok