o nás

• Predaj výpočtovej techniky

Na trhu pôsobíme už od roku 2007. Od začiatkov sme sa venovali predaju a servisu výpočtovej techniky, neskôr sa pridružili aj nové služby ako fiškálne riešenia, firemný outsourcing, tlačové služby, pripájanie a servis internetu Imafex.
Momentálne spolupracujeme a v predajni prezentujeme svetové značky ako ASUS, HP, Microsoft, ESET, Brother, …

• Záručný a pozáručný servis

Samozrejmosťou je, že poskytujeme záručný servis na všetky zariadenia a tovar, ktorý predáme.
Tiež vieme zabezpečiť záručný servis aj na množstvo iných zariadení (nekúpených u nás).
A pokiaľ je Vaše zariadenie (kúpené alebo nekúpené u nás) už po záruke, nezúfajte, aj v tejto situácii vieme pomôcť.
Zoznam značiek a zariadení pre ktoré poskytujeme nadštandardný záručný (zariadenie nekúpené u nás) a pozáručný servis sa každým dňom zväčšuje, preto v prípade potreby kontaktujte naše Servisné oddelenie.

• Lokálny e-shop

Prevádzkujeme e-shop, ktorý označujeme ako lokálny z dôvodu jedinej možnosti dodania tovaru – osobný odber na predajni.
Takto nikdy nestrácame, pre nás veľmi dôležitý, osobný kontakt s Vami ako zákazníkom a Vy nikdy neplatíte za dopravu a v prípade akejkoľvek komplikácií už vie kde nás nájde.

• Firemný outsourcing

Pre firemný sektor máme v ponuke množstvo služieb týkajúcich sa výpočtovej techniky – od návrhu riešenia zariadení a infraštruktúr, pravidelnej údržby, servisných opráv až po riešenie kritických situácií priamo u zákazníka.
Vy nám povedzte čo potrebujete a my Vám povieme ako na to.

• Fiškálne riešenia a registračné pokladne

Ponúkame overené a spoľahlivé registračné pokladne a fiškálne riešenia, od robustných pokladníc vhodných pre rýchly predaj mnohých položiek vo väčšom obchode až po ľahké, prenosné terminály, používané napríklad v reštauráciách. Registračné pokladnice môžu fungovať úplne samostatne a uspokojiť nároky používateľov na jednoduchosť a rýchlosť ovládania i dodržania legislatívnych podmienok pri zachovaní maximálnej jednoduchosti.

• Účtovný software – Oberon

S registračnou pokladňou prichádza aj potreba predajného softvéru. My bežíme a aj našim klientom ponúkame a implementujeme slovenský produkt Oberon – komplexný a moderný účtovný systém pre malé a stredne veľké firmy, ktorý má 20 ročnú históriu a používa ho viac ako 4600 firiem. Viac informácií o Oberone nájdete na stránkach výrobcu.

• Tlačové služby – prenájom tlačiarní

viac informácií pribudne čoskoro

Internet Imafex

Technicky zabezpečujeme pripojenie a servis pre koncových klientov do siete internet sprostredkovanej firmou Imafex spol. s r. o., ktorá v súčasnej dobe prevádzkuje optickú sieť v kombinácii s mikrovlnnými vysielačmi v oblasti Liptova (Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Liptovský Hrádok) a v Banskej Bystrici.

Ak by ste mali záujem o internetové pripojenie, môžete kontaktovať naše Obchodné oddelenie.

V Ružomberku je najobľúbenejší internet Imafex na sídliskách s dostupným optickým spojom a rýchlym pripojením 60Mbps len za 10€/mesačne.
S internetom si môžete zadovážiť aj TV cez internet a to aj bez dodatočných poplatkov.
Viac informácií nájdete na stránke Imafex.
Pokiaľ by sa u Vás vyskytla porucha s internetovým pripojením, prosím nahláste ju na týchto kontaktoch Imafex (044 – 3241 000).

Prejsť na začiatok